Vistas sitenis

2022-09-19 Receptes autors Worldrecipes.lv

Vistas sitenis
Pamazām atkal sāku pierast pie mājsaimnieču dzīves ritma. Šodien gan no trases nocēla Milēdija. Nesanāca laiskais rīta baudījums ar kafiju un ziņām, un citām svarīgām un ne tik svarīgām lietām virtuālajā vidē. Taču spirgtais gaiss un raitais rīta solis ļoti palīdzēja un uzmundrināja mani. Tieši tas, kas bija vajadzīgs.
Vakardiena bija pilna drāmas. Man pašai maza depresija, tad bez visa tā, vidējā atvase pārsita galvu. Pēc asiņu nomazgāšanas, braukšana uz VG, taču par laimi, tikai viena šuve! "Jautrība" sita augstu vilni, ka es jums saku.

Bet šodien jau ir labāk, Milēdija omu uzlaboja, drūmās domas izkliedēja un nu jau esmu dzīvesspara pilna.

Šodien pusdienās tapināju vistas siteni. Neskatoties uz to, ka ledusskapī atradās putras katls, kas tā kā bija paredzēts celt galdā. Sakārojās vistas sitenis. Vistas sitenis ir viegli izklapēts atkaulots vistas šķiņķītis, panēts klasiskajā panējumā - milti + ola un izcepts uz pannas. Ātri, vienkārši un gardi! Bērni ēda laizīdamies.

Sastāvdaļas

  • 1kg atkaulotu vistu šķiņķīšu
  • 2 olas
  • krievu sinepes
  • sāls
  • pipari
  • milti
  • eļļa cepšanai

  Pagatavošana

 1. 1. Var pirkt jau atkaulotus vistu šķiņķīšus, bet var arī atkaulot pats. Šķiņķīsiem novelk ādu un ar gaļas āmurīti viegli izklapē.
 2. 2. Pēc tam vienu pusi apkaisa ar sāli un apsmērē ar sinepēm. Otru pusi arī nokaisa ar sāli un pārkaisa ar pipariem. Tad saliek vienu uz otra un patur kādas 30min. ievilkties.
 3. Reklāma
 4. 3. Kad pusstunda pagājusi, liekam karsēties pannu, kurā ielej eļļu. Olas sakuļ bļodiņā, atsevišķā traukā izber nedaudz miltus. Un klasiskais panējums - sākumā olā tad miltos.
 5. 4. Liek uz sakarsētās pannas un no abām pusēm apcep zeltaini brūnus. Tad, kad visi gabali izcepti, kārto atpakaļ cepamajā pannā un sakārto kārtām. Liek vāku virsū un uz vis vis mazākās uguns pasautē minūtes 3-5. Pēc tam servē galdā! Ja nevēlas, var arī nesautēt, bet celt uzreiz galdā!
 6. 5. Lūk, maiga, sulīga gaļa. Atvases, mazie gaļēdāji, kāri metās virsū. Nav ko liegties, pašai ar garšoja. Labu apetīti!
Vistas sitenis
Vistas sitenis
Vistas sitenis
Vistas sitenis
Vistas sitenis
Vistas sitenis
Vistas sitenis
Vistas sitenis
Vistas sitenis
Vistas sitenis
Vistas sitenis
Vistas sitenis
Vistas sitenis
Vistas sitenis
Vistas sitenis
Vistas sitenis
Vistas tomātu zupa ar rīsu nūdelēm
(2)
Mini cāļa cepetis rīsos
(1)
Pasta ar dārzeņiem, vistu un saldo krējumu
(1)
Kesadiljas ar vistu, kukurūza un siers
(1)
Vistu stilbiņi rīvmaizē
(1)
Asais vistas sautējums ar dārzeņiem un rīsiem
(1)